Při objednávkách nad 3000 CZK poštovné zdarma/ Osobní odběry možné pouze v Showrooomu Ostrava.

Reklamace, výměna, vrácení

Nesedí vám velikost nebo jste někomu koupili dárek, ale nelíbí se mu?  Nevadí. Ze zákona máme 14 denní povinnost vám zboží vyměnit nebo vrátit peníze bez udání důvodu. SAMOZŘEJMĚ MUSÍME DOSTAT ZBOŽÍ ZPĚT NENOŠENÉ V ORIGINÁLNÍM OBALE, NEPRANÉ A  S VISAČKAMI (pokud jsou). Pokud se budete chovat slušně, zboží nám vrátite nenošené, s originálními visačkami, čisté, neprané a zcela v pořádku, rádi vám dobu lehce prodloužíme. 

Reklamujete vadu?  Zboží zabalte a odešlete na adresu našeho ostravského Showroomu( viz níže). Nezapoměňte do balíčku vložit vyplňený formulář o reklamaci (najdete rovněž níže).  Podrobnější informace o reklamacích najdete v obchodních poidmínkách. 

 

Zboží zasílejte výhradně na adresu CITY FOLKLORE SHOWROOM, Mgr. Petra Gherbetz, Nádražní 40, 70200, Ostrava, tel: 777315524.  Do balíčku nám vždy přidejte formulář pro vrácení zboží  nebo formulář reklamace  , ve kterém vyplníte veškeré informace  a přání, co máme s balíkem udělat (vrátit peníze nebo vyměnit). Stejné údaje nám prosím napiště také na email s předmětem VRÁCENÍ + číslo objednávky / VÝMĚNA + číslo objednávky/ REKLAMACE + číslo objednávky, abychom mohli včas zboží pro Váýs odložit a urychlit jeho odeslání k Vám. 

Vracíme pouze peníze za zboží a poštovné od nás k vám (fakturovaná cena). Poštovné od vás k nám hradíty vždy vy.

 

Můžete se také stavit osobně v našem ostravském showroomu na adrese:

 Nádražní 40

70200 Ostrava

 

Otevřeno:

 Po-Pá 10-18.00

 

 

 

! Zboží nelze vracet , vyměňovat ani reklamovat jinde než v našem ostravském showroomu! Na reklamaci máme ze zákona 30 dnů. 

 

FORMULÁRĚ PRO ODSTOUPENÍ/REKLAMACI:

odstoupení

reklamace