Sleva na vše prádlo 50% s kodem "pradlo50".

Odstoupení od smlouvy a reklamace

Nesedí vám velikost nebo jste někomu koupili dárek, ale nelíbí se mu?  Nevadí. Ze zákona máme 14 denní povinnost vám zboží vyměnit nebo vrátit peníze bez udání důvodu. SAMOZŘEJMĚ MUSÍME DOSTAT ZBOŽÍ ZPĚT NENOŠENÉ V ORIGINÁLNÍM OBALE, NEPRANÉ A  S VISAČKAMI . Pokud se budete chovat slušně, zboží nám vrátite nenošené, s originálními visačkami, čisté, neprané a zcela v pořádku, rádi vám dobu lehce prodloužíme. Více se dozvíte v obchodních podmínkách. Formulář pro vrácení byl součástí Vaší zásilky. 

Reklamujete vadu?  Zboží zabalte a odešlete na adresu našeho ostravského Showroomu( viz níže). Nezapoměňte do balíčku vložit vyplňený formulář o reklamaci (najdete rovněž níže).  Podrobnější informace o reklamacích najdete v obchodních podmínkách. 

 

Zboží zasílejte výhradně na adresu CITY FOLKLORE SHOWROOM, Mgr. Petra Gherbetz, Nádražní 40, 70200, Ostrava, tel: 777315524.  Zbpží zaslané jinam nevyzvedáváme. Do balíčku nám vždy přidejte formulář pro vrácení zboží  , ve kterém vyplníte veškeré informace. Vracíme pouze peníze za zboží a poštovné od nás k vám (fakturovaná/případně nejnižší nabízená cena poštovného). Poštovné od vás k nám hradíte vždy vy. Výměny neprovádíme. 

 

Informace k péče o výrobky vyrobené z polyesterových vláken či s přírodních vláken s  příměsí polyesteru a odpovědnost za vady u těchto výrobků!

Polyesterové vlákno je vyrobeno z ropy a má několik podob. Zjednodušeně řečeno,  jednotlivé filamenty jsou spřádány podobně jako přírodní vlákna do přízí a z nich se následně vyrábí textilie.

Vlákna mohou být různě modifikována, aby byla upravena jejich vlastnost. Obyčejně platí, že čím příjemnější je vlákno k nošení a čím více nám toho nabízí, tím zranitelnější zpravidla je. Pokud jsou polyesterová vlákna  přidávána jaké příměs k přírodnímu vláknu, dodají mu zpravidla větší pevnost, barevnou stálost, menší mačkavost apod. 

Oděrem, častým nošením, špatnou či přílišnou péčí se mohou filamenty poškozovat a tvořit, ve větší či menší míře nebo i vůbec, zatvrdlé shluky zatočených utržených vláken na povrchu textilie, tzv. žmolky. Vzniku žmolků  lze  předcházet dobrou péčí (vyhýbání se oděru a nadměrnému namáhání v jednom místě, praní naruby, vhodně voleným pracím prostředkům atd.). Pokud se žmolky přeci jen vyskytnou, lze je zpravidla lehce odstranit odžmolkovačem, který by v našem šatníku jistě neměl chybět, pokud chceme nosit věci z tohoto materiálu.  Žmolkování nelze považovat za vadu a nelze jej uplatnit jako vadu v reklamačním řízení, aniž by tato vada nebyla extrémní, tzn. tak silně se projevující, že by docházelo k rozvolnění vlákna, tvorbě děr v textilii a poškození pevnosti a funkčnosti výrobku.

 

Můžete se také stavit osobně v našem ostravském showroomu na adrese:

 Nádražní 40

70200 Ostrava

 

Otevřeno:

 Po-Pá 10-17.00

 

 

 

! Zboží nelze vracet ani reklamovat jinde než v našem ostravském showroomu! Na reklamaci máme ze zákona 30 dnů. 

 

FORMULÁRĚ PRO ODSTOUPENÍ/REKLAMACI:

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

REKLAMACE