Sleva na vše prádlo 50% s kodem "pradlo50".

Odličovací Tampony

Akce Vyrobeno v ČR
Odličovací Tampony
60 Kč –51 %

Intenzivně se v posledním roce zabýváme víc než kdy předtím, jak dokonale zpracovat všechny zbytky, co nám po šití kolekce zbydou. Zbytkový materiál více a více zakomponováváme do běžné produkce, upravujeme střihy, ale přesto stále ještě zbyde dost toho, co nechceme vyhazovat. A tak vznikají záměrně kousky jako zbytkové mikiny,  mini pytlíky  na zboží a nebo tyto odličovací tampony, které jsou vyrobeny z toho  nejmenšího odpadu. Podařilo se nám tak minimalizovat množství toho, co by skončilo na skládce.

Tampony jsou vyrobeny převážně z čistě  bavlněných textilií či s minimální příměsí. Jsou určeny k opakovanému použití, zjm. pak odličování. Před prvvním použitím doporučujeme tampon vyprat a vyžehlit. 

Jak tampon používat:

Doporučujeme jej před použitím namočit  a vyždímat, poté na mokrý tampon nanést micelární vodu či jiný odličovací prostředek a po odlíčení ideálně ihned v ruce mýdlem rychle přeprat a nechat usušit. Pokud se rozhodnete koupit si sadu na více dní, doporučujeme tampony prát na vyšší teplotu v pračce, jelikož  pigmenty z odlíčení budou již zaschlé a bude potřeba intenzivnějšího procesu pro jejich vyplavení. 

Tampony Vám při správném použití vydrží hodně dlouho a a pomohou minimalizovat Vaše cestovní zavazadla. Zároveň se tímto opakovaným použitím vyhnete hromadění odpadu a aktivně tak přispějete ke zlepšování kondice planety a životního prostředí, ve kterém žijete. 

Tampon je možno zakoupit samostatně či v sadě 3 nebo 5 ks.

K některým našim recy produktům tampony také můžete získat jako dárek. 

Materiálové složení, rozměry a informace o péči najdete níže.

60 Kč –51 % 29 Kč
Skladem (>10 ks)

Materiál: Bavlna či směsi bavlny s minimální příměsí polyesteru, odpadní materiál z výroby. 

Barva: Multicolour (náhodný výběr, foto je ilustrační, tampony mohou mít různé barvy, struktury, ouška i nápisy)

Péče: perte v ruce či v pračce na libovolnou teplotu do 60%, žehlete na střední teplotu, nebělit. 

Rozměry. průměr cca 10 cm