halena AIR - Black

Rozhodujícím impulsem k navrhnutím naší první YOGA kolekce byl zjm. fakt, že jako aktivní yogies jsme postrádali na trhu  stylové oblečení, které by bylo nejen funkční a pohodlné, ale které bychom si na sebe klidně vzali  na ulici. A tato myšlenka dala vzniknout této kolekci, jež je inspirována nejen jógou, ale i tancem, pohybem a hlásí se hrdě k životnímu postoji, který má ve slovníku výrazy  jako soucit, láska, pochopení, velkorysost, respekt a jehož podstatou není být středem vesmíru, ale jeho součástí.

Halena Air je vyrobena z perforovaného materiálu, tudíž se vzduch dostane až k vaší pokožce. Oceníte jej zjm. v případech, kdy nechcete být pouze v podprsence a chcete se cítit jako oblečená, přestože na sobě nic nemáte. . V létě navíc halena poskytne ochranu proti hmyzu a nezklame Vás ani jako běžný kus street oblečení. Dokonce se dovede v kombinaci s elegantnějším kusem tvářit i společensky. Nespornou výhodou je také, že po vyprání uschne takřka za chviličku.

1 100 Kč
    • Materiál: 100% polyester
    • Barva: bílá/černá
    • Péče: Perte v pračce na 30 stupňů. Nežehlete, nesušte v sušičce. Doporučujeme použít aviváž, aby se zabránilo vzniku statické elektřiny.
    • Rozměry (šíře v podpaží/celková délka od ramene/délka rukávu od podpaží) v cm:

S/M - 62/57/44