Longie Namaste

Rozhodujícím impulsem k navrhnutím naší první YOGA kolekce byl zjm. fakt, že jako aktivní yogies jsme postrádali na trhu  stylové oblečení, které by bylo nejen funkční a pohodlné, ale které bychom si na sebe klidně vzali  na ulici. A tato myšlenka dala vzniknout této kolekci, jež je inspirována nejen jógou, ale i tancem, pohybem a hlásí se hrdě k životnímu postoji, který má ve slovníku výrazy  jako soucit, láska, pochopení, velkorysost, respekt a jehož podstatou není být středem vesmíru, ale jeho součástí.

Výraz Namasté je tradiční pozdrav používaný v hinduistické kultuře. Výraz pochází ze sanskrtu a znamená doslova „klaním se ti“

Unisexové ležérní triko s přišitou aplikací na prsou.  Triko je vyrobeno z  bavlny vyšší gramáže s příměsí elastanu.  Ležérní prodloužený střih poskytuje pohybový komfort. Trika jsou dostupna ve  velikostní škále S/M a M/L. Je potřeba zohlednit, jaký má být výsledný efekt nošení. 

Pro srovnání modelka na produktových fotografiích je cca 164 cm vysoká, konfekční velikosti 36.

1 200 Kč
  • Materiál: 95 % bavlna 5% elastan
  • Barva: černá/ aplikace s bílým potiskem na prsou
  • Péče: Perte v pračce naruby na 30 stupňů ( !látka prokazuje srážlivost cca 3%!) Žehlete z rubu na střední teplotu, nesušte v sušičce.
  • Rozměry (šíře v podpaží/délka od podpaží/délka rukávu od podpaží/délka přední díl /délka zadní díl )v cm:

S/M - 50/66/30/84

M/L - 55/69/29/88/95