Od 23.3 do odvolání nebude možné dále objednat osobní odběr a platit dobírkou. (Do té doby uskutečněné ještě vyřídíme. Instrukce Vám přijdou ve zprávě). Plynule pro Vás také expedujeme veškeré Vaše objednávky, moc za ně děkujeme, jen prosím mějte trpělivost. Vzhledem ke všem okolnostem, to může být trochu pomalejší než obvykle. Děkujeme všem za pochopení. Držíme všem palce, abyste to ve zdraví ustáli.

Legíny Magnet

Novinka Tip
Legíny Magnet

Neuvěřitelně jemné a elastické legíny, které Vás nebudou nikterak limitovat svým použitím. Jejich vysoká elasticita do všech směrů, jemnost a zároveň pevnost z nich činí dokonalý kousek, který si hravě vydobyde privilegované místo ve vašem šatníku. Vezmete si je do města k sukni, do fitka, na jógu, na hory k triku a nebo klidně, pokud vaše sebevědomí dovolí, ke Crop Topu, kdy přiznaný pas s gumou City Folklore prozradí, kdo je Vaše značka. Legíny nejsou lesklé, polomatné , dostupné ve třech velikostních provedeních.

1 190 Kč
Skladem (2 ks)
  • Materiál: 82% Polyamid, 18% elastan
  • Barva: černá
  • Péče: pereme v ruce ve vlažné vodě nebo na šetrný program v pračce, nedoporučujeme sušičku, nebělíme, nežehlíme.
  • Rozměry v cm následovně: obvod nenataženého pasu / obvod nataženého pasu / obvod nenatažených boků / obvod natažených boků / boční délka nohavice.

 

XS - 63/70/78/90/89

S/M - 65/80/83/96/94

M/L - 68/86/88/100/102