Peněženka velká PLBG / CF Černá lesk

Akce Vyrobeno v ČR
Peněženka velká  PLBG / CF Černá lesk
1 050 Kč –34 %

Playbag je česká značka stejně jako my. Podle nás je její guru a zakladatel Aleš Loch nejnadanější brašnář v Čechách a jsme hrdi na to, že jsme s ním mohli spolupracovat. Aleš pro nás zhotovil celou kolekci čítající několik batohů, tašek, peněženek a doplňků, které vycházejí z produktů playbag, jen jsme je společně materiálově posunuli, doladili detaily a obrandovali našimi texty. Celá kolekce je vegan, vyrobena  ze syntetických, nicméně velmi odolných a příjemných materiálů, z nichž některé imitují vzhled kůže. Při výrobě některých produktů bylo nicméně  použito i zbytkové kůže, jež by jinak  nenašla dalšího uplatnění. 

Vegan produkt. Je černá, lesklá a sexy. Peneženka je vyrobena z  nepromokavého lesklého tarpaulinu, což je materiál odolný takřka proti všemu.   Peněženka je  obrandována texty obou značek. 

Peněženka je velmi variabilní. Má zipovou kapsu na mince, dvě kapsy na platební karty, dvě transparentní kapsy, speciální zesílené hřbety pro maximální naplnění a kapsu na velkou občanku. Tento typ ocení zjm pánové. 

Materiálové složení, rozměry a informace o péči najdete níže.

1 050 Kč –34 % 690 Kč
Skladem (1 ks)

Materiál:  syntetika: lesklý tarpaulin, kovový zip, plast

Barva: černá

Péče: otírat navlhčeným hadříkem

Rozměry: 12 x 9 cm