BLACKFRIDAY ve formě 22% na vše zboží do neděle s kodem: 22donedelenavse. Navíc kod na 30% slevu , každý den na jiný druh produktů. Více najdete na Instagramu.

Peněženka malá PLBG / CF Černá lesk

Akce Vyrobeno v ČR
Peněženka malá PLBG / CF Černá lesk
750 Kč –35 %

Playbag je česká značka stejně jako my. Podle nás je její guru a zakladatel Aleš Loch nejnadanější brašnář v Čechách a jsme hrdi na to, že jsme s ním mohli spolupracovat. Aleš pro nás zhotovil celou kolekci čítající několik batohů, tašek, peněženek a doplňků, které vycházejí z produktů playbag, jen jsme je společně materiálově posunuli, doladili detaily a obrandovali našimi texty. Celá kolekce je vegan, vyrobena  ze syntetických, nicméně velmi odolných a příjemných materiálů, z nichž některé imitují vzhled kůže. Při výrobě některých produktů bylo nicméně  použito i zbytkové kůže, jež by jinak  nenašla dalšího uplatnění. 

Vegan Produkt. Peneženka je vyrobena z nepromokavého lesklého tarpaulinu, což je materiál odolný takřka proti všemu. Peněženka se zapíná na kovový zip, disponuje středovou dělicí kapsou na karty, jež od sebe racionálně odděluje vnitřní prostor na místo pro mince a bankovky. Peněženka je po stranách obrandována texty obou značek. 

Materiálové složení, rozměry a informace o péči najdete níže.

750 Kč –35 % 490 Kč
Skladem (>10 ks)

Materiál: syntetika: lesklý tarpaulin, kovový zip

Barva: černá

Péče: otírat navlhčeným hadříkem

Rozměry: 11,2 x 9 cm