BLACKFRIDAY ve formě 22% na vše zboží do neděle s kodem: 22donedelenavse. Navíc kod na 30% slevu , každý den na jiný druh produktů. Více najdete na Instagramu.

Malá kabelka PLBG / CF Černá koženka

Akce Vyrobeno v ČR
Malá kabelka PLBG / CF Černá koženka
1 400 Kč –29 %

Playbag je česká značka stejně jako my. Podle nás je její guru a zakladatel Aleš Loch nejnadanější brašnář v Čechách a jsme hrdi na to, že jsme s ním mohli spolupracovat. Aleš pro nás zhotovil celou kolekci čítající několik batohů, tašek, peněženek a doplňků, které vycházejí z produktů playbag, jen jsme je společně materiálově posunuli, doladili detaily a obrandovali našimi texty. Celá kolekce je vegan, vyrobena ze syntetických, nicméně velmi odolných a příjemných materiálů, z nichž některé imitují vzhled kůže. Při výrobě některých produktů bylo nicméně  použito i zbytkové kůže, jež by jinak  nenašla dalšího uplatnění. 

Vegan produkt. Kabelka je vyrobena z odolné vyztužené koženky, částečně svou strukturou připomínající kůži. Kabelka se zapíná na kovový zip, disponuje středovou dělicí uzaviratelnou kapsou , jež od sebe racionálně odděluje vnitřní prostor, po stranách je obrandována texty obou značek. Skvěle se hodí k peněžence ze stejného materiálu,  se kterou tvoří set. Prostě navléknete ucho na zápěstí a jdete. 

Materiálové složení, rozměry a informace o péči najdete níže.

1 400 Kč –29 % 990 Kč
Skladem (4 ks)

Materiál: koženka, kovový zip

Barva: černá

Péče: otírat navlhčeným hadříkem

Rozměry: 20 x 13 cm