BLACKFRIDAY ve formě 22% na vše zboží do neděle s kodem: 22donedelenavse. Navíc kod na 30% slevu , každý den na jiný druh produktů. Více najdete na Instagramu.

Batoh PLBG / CF čirý

Akce Vyrobeno v ČR
Batoh PLBG / CF čirý
1 450 Kč –18 %

Playbag je česká značka stejně jako my. Podle nás je její guru a zakladatel Aleš Loch nejnadanější brašnář v Čechách a jsme hrdi na to, že jsme s ním mohli spolupracovat. Aleš pro nás zhotovil celou kolekci čítající několik batohů, tašek, peněženek a doplňků, které vycházejí z produktů Playbag, jen jsme je společně materiálově posunuli, doladili detaily a obrandovali našimi texty. Celá kolekce je vegan, vyrobena  ze syntetických, nicméně velmi odolných a příjemných materiálů, z nichž některé imitují vzhled kůže. Při výrobě některých produktů bylo nicméně použito i zbytkové kůže, jež by jinak nenašla dalšího uplatnění. 

Batoh je vyroben z pevného a nepromokavého polomatného transparentního tarpaulinu, což je materiál odolný takřka proti všemu, včetně oděru. Je opatřen vnitřní  kapsou.  Batoh se uzavírá rolováním s fixací do spony. Tento způsob zavírání je velmi bezpečný proti otevření, zároveň tvoří dokonalou ochranu obsahu před povětrnostními vlivy.  Délka batohu a ucha v podobě lan jsou částečně nastavitelná. Na předním díle je batoh obrandován naším textem vyraženým do štítku ze zbytkové kůže.

Materiálové složení, rozměry a informace o péči najdete níže.

1 450 Kč –18 % 1 190 Kč
Skladem (>10 ks)
  • Materiál: polomatný transparentní tarpaulin, plastové spony
  • Barva: bílá / krémová
  • Péče: otírat navlhčeným hadříkem
  • Rozměry v cm následovně 40 x 33 x 12 cm (CELKOVÝ ROZMĚR: 60X40)