Vzhledem k přetížení všech dopravních sítí upozorňujeme, že se může doprava oproti normálu trochu protáhnout. Proto doporučujeme objednávejte včas a volte raději doručení do Z-Pointu, kde si jej následně vyzvednete.

Vandal Life Crewneck Sand / ONA

Akce Fair Trade
13 DSC 1307
1 499 Kč –27 %

Ulice, adrenalin, mít co říct, chtít to všem sdělit. Pohnutky jsou nejrůznější, více či méně hluboké. Ulice absorbuje vše s čím se jí svěříte. Každý Váš podpis ponechá anonymní. Ukryje Vás ve svých stínech, když to budete potřebovat a dovede Vás vždy bezpečně domů alejí lamp jako v poledním slunci. Každé nové ráno Vám uspořádá vernisáž  pro publikum celého města jako žádná jiná galerie na světě.

 

Toto poselství je obsahem celé kolekce Vandal Life, která je vytištěna na prémiovém Fair Trade Vegan Textilu té nejvyšší jakosti co se zpracování, volby materiálu i využití lidského zdroje týče. Veškeré certifikáty,  které produkt splňuje, najdete ve fotogalerii.

 

Produkty jsou dostupny v několika velikostních a barevných provedeních. Materiálové složení a informace o péči najdete níže.

1 090 Kč
Skladem (3 ks)

Mikina Crewneck dámská je medium fit mikina raglanového střihu a kratší délky. 

 

Materiál : 85% vysokogramážní organická bavlna - 350 g (rub smyčka) s příměsí 15 % recyklovaného polyesteru, který zaručuje tvarovou stálost.

 

Barva: béžový melange s lososovým potiskem.

 

Péče: Perte na 30° vnitřkem ven, nežehlete přes potisk. Nebělte, nedoporučujeme sušení na vysoké teploty.

 

Rozměry: viz fotogalerie