BLACKFRIDAY ve formě 22% na vše zboží do neděle s kodem: 22donedelenavse. Navíc kod na 30% slevu , každý den na jiný druh produktů. Více najdete na Instagramu.

peněženka PLBG /CF simple

Vyrobeno v ČR
peněženka PLBG /CF simple

Playbag je česká značka stejně jako my. Podle nás je její guru a zakladatel Aleš Loch nejnadanější brašnář v Čechách a jsme hrdi na to, že jsme s ním mohli spolupracovat. Aleš pro nás zhotovil celou kolekci čítající několik batohů, tašek, peněženek a doplňků, které vycházejí z produktů playbag, jen jsme je společně materiálově posunuli, doladili detaily a obrandovali našimi texty. Celá kolekce je vegan, vyrobena  ze syntetických, nicméně velmi odolných a příjemných materiálů, z nichž některé imitují vzhled kůže. Při výrobě některých produktů bylo nicméně  použito i zbytkové kůže, jež by jinak  nenašla dalšího uplatnění. 

Vegan produkt. Peneženka  je vyrobena z poddajného, ale pevného a nepromokavého lesklého tarpaulinu, což je materiál odolný takřka proti všemu, včetně oděru. Na předním díle obrandováno naším textem vyraženém do zbytkové kůže z výroby tašek.  

Materiálové složení, rozměry a informace o péči najdete níže.

350 Kč
Skladem (>10 ks)

Materiál:  syntetika: polomatný  tarpaulin, aplikace ze zbytkové kůže

Barva: přírodní bílá translucentní

Péče: otírat navlhčeným hadříkem

Rozměry: 12 x 9,5 cm